Svobodný TANEC

❤️

Tanec, který Tě osvobodí, uzdraví a probudí v  Tobě Tvoji vášeň, smyslnost, přirozenost a nespoutanost.

 Můžeš znovu začít objevovat zapomenuté části sebe sama, uvolňovat se do radosti a lehkosti, objevit skrytá zákoutí a nalézt hluboko uvnitř sebe svůj Zdroj. Začít si uvědomovat kým ve skutečnosti Jsi.
Zbavovat se tenze a napětí ve svém těle, skrze pohyb a uvolnění. Navazovat spojení se svým tělem a nechat promlouvat svoji duši. Tančit, hýbat se, citit se, vnímat a nechat, ať se děje. Tanec Tě přivádí do souladu, harmonie, zvnitřnění. Pohyb, zvuk a dech Tě povedou. Díky nim můžeš znovunaleznout svoji skutečnou hodnotu a naplno ji žít.

V tanci nacházíš hlubiny svojí duše a spojíš se s moudrostí svého těla. Pociťuješ hluboké zvnitřnění a napojení se na sebe. Klid, mír a uvolnění Tě prostoupují. Skrze vědomý pohyb/tanec se můžeš zcela uzdravit a probudit se do plnohodnotného prožívání Života. Nalézt svůj Vyšší smysl, proč jsi, Tady na Zemi.


 Léčivý tanec Tě může naučit mnohému. Nejvíce však, uvědomit si skutečnou krásu Života jehož jsi neoddělitelnou součástí. Života v Pravdě, Lásce, Svobodě, Jedinečnosti a Posvátnosti... 


Léčivý tanec je mocným učitelem a průvodcem na cestě Tvým životem.


Svoboda, intuice, spontánnost, nezávislost ... k tomu všemu Tě přivádí tanec.      


Svobodný TANEC u vás doma. Ve městě, na louce, na statku v jakémkoliv příjemném prostoru.

 Pozvi si mě. Bude mi potěšením vás svobodným tancem provést.


Uvolni se do života a nech se unášet jeho proudem.

 

Kontaktuj mě. Valerie 777 854 745


Domluvíme se :)