NABÍDKA RELAXAČNÍCH TERAPIÍ

Relaxační terapie okamžitě mění Tvůj pohled na život a na sebe samého. Jsou velice transformační a léčivé s okamžitým efektem. Je na Tobě zda uděláš první krok a otevřeš se novému poznání života. 
 

AKTIVUJÍCÍ MAGICKÝ DOTEK🌸

relaxační terapie 


Aktivující magický dotek, který intenzivně probouzí a prohlubuje vnímání a cítění v našich tělech. Přináší radost a potěšení do každé Tvoji buňky.

Spojuje Tě s Tvoji vášní, touhou, smyslností a prožívání Tvé skutečnosti.

Vede Tě do hlubokého spojení se sebou, s Tvoji duší a tělem. Aktivně probouzí, oživuje a plně vyživuje celý Tvůj systém a uvádí ho do harmonizace a rovnováhy. Ty pak můžeš ve svém životě lépe vnímat, cítit své potřeby a plnohodnotně, ve zdraví, žít.

Tento dotek provádím přímo na kůži. Pracuji se všemi elementy (vítr, voda, ohěň, země), používám nejen dotek dlaní, ale i různé předměty, které prohlubují prožitek.


🌸BÁJEČNÁ LETNÍ AKCE🌸

od: 1 hod. 800.- 1h.30min.. 1200.- 2hod. 1500.-
Využij ji pro sebe nebo pro své známé. Nalaďte se společně na léto a ušetřete.🌸


     NĚŽNÝ DOTEK ANDĚLA💛  

relaxační terapie 


Andělský dotek, který chutná jako dotek motýlých křídel. Relaxace kde objevíš prapůvodní zdroj života, který v sobě neseš. Dotýkám se Tě naprosto jemným oživujícím dotekem, který způsobuje, že se Tvé tělo aktivuje a plně probouzí do života. Načerpáš síly na několik týdnů až měsíců... Za dvě hodiny doteku se nasytíš jako týden na dovolené. 
Něžný dotek Anděla je vhodný pro Ty z vás, kteří touží po doteku nebo jste doteku zcela uzavřeni a vaše tělo se stahuje jen při pomyšlení na něj. Dochází k uzdravení, vyléčení a plnému cítění v tělech. Je to ojedinělá relaxace, která Ti úplně změní život.

💛Zavádějící cena pro Tebe. Do konce srpna 2022 nebo do odvolání.💛


od: 1hod.20min. 900.- (běžná cena * 1100.- )

2hod. 1400.-  ( * 1700.- )


Relaxace jsou určeny pro ženy i muže.

PEČUJÍCÍ NÁRUČ ŽENY🤝

CESTA DO TĚLA

Otevři se rozkoši a plnohodnotnému prožívání života.

Intimní partie mužů a žen jsou zdrojem prosperity, hojnosti a štěstí. Aktivace, probuzení a plnohodnotné cítění pohlavními orgány. Potřebujeme o ně vědomě pečovat, přijmout je a dávat jim laskavou jemnou péči a pozornost.

Ženské lůno/Joni (vagína) a mužský Lingam (penis) jako zdroj tvořivosti, síly a plnohodnotného prožívání života. Naše pohlavní orgány, jejich aktivace, cítění, dokonalý soulad a propojení se s nimi.

Provádím ženy a muže naprosto citlivým způsobem. Dle potřeby: vaginální mapování (ženy), orgasmická meditace a další techniky (muži i ženy).


Před více jak třemi lety jsem podstoupila seberozvojový intenzivní seminář zaměřený na celostní práci s tělem, dotekem, výživou těla a  úplným uzdravením... Zakončený certifikací.


 1,5hod. od 1200.- 

Více navazujících, po sobě jdoucích, setkání sleva 15% z ceny. Předem se dohodneme při úvodní konzultaci.

LÉČIVÁ TANEČNÍ TERAPIE

uzdravení skrze pohyb


Propusť své bolesti, které nosíš hluboko ukryté ve svém srdci a zapsané ve Tvém těle. Napiš nový příběh Tvého života. Uvolni se a otevři všemu starému a nefunkčnímu co potřebuje odejít.

Při této terapii pracujeme s bolestí, která Tě tíží a to jak na fyzické, psychické, emoční či duševní rovině.

Zbav se trvale potíží a bolestí, které Ti nedávají spát. Osvoboď se a buď sám sobě léčitelem.

Rozpohybuj v jemnosti svoje tělo, uvolni se v něm, spoj se s ním, upevni se v něm a nech vyjít na světlo, TO, co Ti už neslouží.

Poznej lehkost, ladnost, krásu, ale i pevnost, sílu a rozmanitost svého těla. Otevři se Pravdě, kterou nosíš ve svém Srdci.

.

Léčivá taneční terapie je velice osvobozující.

Radost a štěstí se Ti vrátí do života.

od 1000.-

TERAPIE V LŮNĚ PŘÍRODY

skrze zázraky přírody můžeme spatřit i ty svoje

Tato nádherná terapie v srdci naší Matky Země (Gaia) je úžasnou terapií a příležitostí, jak se ve svém životě zastavit, vypustit přetížení z těla i mysli a naladit se na svoji duši. Gaia pomůže uzdravit každého, kdo ji o to požádá.


Budeme si povídat, ale provedu Tě i úplným tichem, kdy se propojíš s tím vším okolo sebe, a tím i sám/a se sebou.  

Je to nádherný, uvolňující, vyživující, regenerující a ozdravný proces, při němž strávíme společný čas venku na čerstvém vzduchu.

Odemkneš dveře do tajných komnat, k jádru svých těžkostí, a budeš nalézat jejich řešení. Uvolníš se do proudu života a splyneš s jeho přirozeností.
 

Přijď do sebe nechat proniknout léčivou sílu Matky Země.


Terapie v přírodě probíhá v každém ročním období.

1hod. 900.-

Možnost domluvení se i na širákování v přírodě. Ráda Tě tím provedu. :)


Možnost kontultace z pohodlí Tvého domova.
KONZULTACE

telefon, whatsApp

Konzultace probíhají z pohodlí Tvého domova, Tvoji kanceláře či místa kde se cítíš pohodlně.

Odpovíš si na řadu otázek a nalezeš klíč k otevření dveří.

od 800.- /hod.O terapích a relaxacích:

Terapie a Relaxace

LÉČIVÉ, UZDRAVUJÍCÍ, TRANSFORMUJÍCÍ

Pozvedají ducha, ozdravují tělo, čistí mysl.

Při relaxačních terapiích pracuji s přítomností okamžiku. S absolutní bdělostí a čistou nezaujatou myslí. Jsem v plném propojení s Božstvím, Životem, Láskou... Jejichž jsme každý z nás neoddělitelnou součástí. Je to To, co nás osvobozuje ze zajetí sebe samých. Našeho ega, naší mysli, naší nedůvěry v Sebe. Každá terapie je jedinečná, velice léčivá, kontaktní, naplňující, Život v Tobě probouzející. Vede Tě k ozdravení od bolesti v celém Tvém systému a navrací Tě zpět k radostnému a spokojenému prožívání Tvojí jedinečnosti. Dovede Tě do klidu, míru a vnitřní harmonie tj. do dokonalého souladu se sebou samým.

Při terapiích vyjde na světlo vždy přesně to, co je právě připravené odejít. Pracuji s energií, kterou velmi silně vnímám a cítím. Vedu Tě do jádra problému k jeho plnému prožitku, aby mohlo dojít k vyčištění, rozpuštění a následnému uzdravení se. Výsledky bývají mnohdy až zázračně OKAMŽITÉ! Záleží však na Tvojí připravenosti a otevřenosti. Vše je správně načasováno pro daný čas a okamžik.
 

Pokud se rozhodneš přijít, odejdeš vnitřně obohacený a naplněný s novou chutí do života.

Těším se na setkání.

Jana Valerie

S každou odloženou bolestí se Ti bude navracet Tvá síla a pocítíš příval nové životní energie

Taneční a terapeutické studio 

 SRDCE ANDĚLA

Terapie a relaxace probíhají v mém nádherném studiu v místnosti, která je přímo na tyto terapie a relaxace uzpůsobena. V tomto prostoru se budeš cítit naprosto bezpečně a uvolněně. Je to místo, kde zapomeneš na čas a kde se Ti podaří odložit všechny běžné denní starosti. Je to prostor, který jsem budovala svým srdcem. Je to místo, ze kterého se Ti nebude chtít odcházet.

Všechny relaxační terapie probíhají s vypnutými mobilními telefony, které by nás rušily. Relaxační terapie jsou o naprosté vzájemné důvěře a odevzdání se jeden druhému. Vše, co na těchto místech probíhá, tam také zůstává. Prostor je vždy energeticky absolutně čistý a připravený právě pro Tebe. Všude kolem Tebe jsou svíčky, vůně a minerální kameny, které udržují čistý prostor. I to, co Ty odložíš, je následně vyčištěno!

Na návštěvu, u mě, doporučuji oblečení, které Tě nebude nijak omezovat, a ve kterém se budeš cítit naprosto pohodlně. Voda, čaj a kapesníky jsou na místě samozřejmostí.

Ve studiu Srdce Anděla se mění lidské životy. Osvobozuješ se zde od bolesti a přicházíš zpět k radostnému a uvolněnému prožívání svého života v jeho celé kráse. Po každé návštěvě odcházíš jiný/á. Jsi otevřený/á přijímat vše nové, co k Tobě přichází.

 ZÁZRAKY MOHOU VSTUPOVAT DO TVÉHO ŽIVOTA.❤️

Plná přítomnost a pozornost je darem, který si můžeme vzájemně v životě dát.