Tanči svůj život, žij svůj sen. 


                           ❤️

ZNOVUZROZENÍ ŽENY

Cyklus osmi po sobě navazujících setkání pro skupinku max. 8 žen.

Termín: 

Na následujících setkáních se budeme domlouvat ve skupině, tak, aby vyhovovala všem.

❤️

Znovuzrození ženy - Opravdová síla a okouzlující jedinečnost ženy, která vychází z jemnosti a poznání svých skutečných kvalit a darů. Zjemněním a uchopením své vnitřní síly dojdeš do celistvosti a naplnění. Objevíš svůj plnohodnotný život, který skrýváš uvnitř sebe, naplno si ho uvědomíš, otevřeš se mu a začneš životem naplno zářit a spokojeně, nespoutaně, plnohodnotně žít.

Co zažiješ/co se naučíš:

❤️ Plně rozvineš svoje ženství.
❤️ Z jádra sebe si uvědomíš jaká je Tvoje skutečná hodnota.
❤️ Projdeš svými stíny a proměníš je na světlo.
❤️ Naučíš se jak čerpat ze svého vnitřního zdroje a spojíš se s ním.

❤️ Objevíš svoje skryté dary a touhy Tvoji duše.

❤️ Napojíš se na svoji vnitřní moudrost.

❤️ Otevřeš se své vnitřní síle.
❤️ Zjemníš se.

❤️ Naučíš se jak se vnímat a prožívat ve svém těle.

❤️ Zamiluješ se do sebe.

❤️ Poznáš jak o sebe celostně pečovat.

❤️ Návrátíš se ke kořenům svých předků. 

♥️ Prapůvodní strava.

❤️ Péče, dotek, laskavost sobě samé.

❤️ Dávání a přijímání.

❤️ Soulad těla, duše, mysli.

❤️ Otevřeš se plnohodnému prožívání ve svém těle, orgasmickému cítění.

A mnoho dalšího, co bude přicházet...

Každá žena touží být milovaná a obdivována. Otevři se do své jedinečnosti, nespoutanosti a rozkveť do krásy opravdové ŽENY.💃

čas setkání: od 17.30hod - cca do 20 - 20.30hod.
cena za celý cyklus: 3800.-  (475.- lekce/ 2,5 - 3hod.)
 

BUDEŠ SI UŽÍVAT, PROŽÍVAT, TOUŽIT... ODDÁŠ SE NESPOUTANOSTI, VÁŠNI A OBJEVÍŠ SVOJI ORIGINALITU, AUTENTICITU A SKUTEČNOU KRÁSU.

To vše Tě čeká, pokud se se mnou vydáš na transformační hlubokou cestu ZNOVUZROZENÍ ŽENY.


Těším se na vás/Tebe a na cestu, kterou společně projdeme.❤️


Jana Valerie - Tanečnice, relaxační terapeutka, milovnice plnohodnotného prožívání života...


         ❤️ ZAREZERVUJ SI SVÉ MÍSTO VČAS ❤️


   LÉČIVÝ TANEC 

               radost, léčení, nespoutanost

  cyklus 8 navazujících setkání 

Přijď dočerpat svoje životní síly, spojit se svým zdrojem radosti a štěstí, uzdravit se. To vše skrze svobodný projev, který vyjádříš v pohybu, tanci, uvolnění. Dovol si naplno prožívat všechny svoje pocity, vypoustět přepětí z těla a dokonale se uvolnit. Odlož tváře, které nosíš a které Ti nesluší. Oddej se pohybu, rozsviť svoji vnitřní záři. Odevzdej se a spočiň ve své přirozenosti a jedinečnosti.

Provedu Tě léčivým tancem. Ukáži Ti jak se svobodně a nespoutaně zcela uvolnit, přepnout z hlavy do těla a naladit se na své srdce (centrum Života). Spočineš v dokonalém uvolnění a napojení se na Sebe Sama. 

 Propojením se a uvolněním budeš moct čerpat ze zdroje života, který v sobě nosíš. Zdroje radosti, hravosti, štěstí a všeho co si jen dovedeš přestavit. Postavíš se do své životní síly a půjdeš životem odhodlaněji, pevněji, ve větší jistotě a stabilitě. Uvolníš se, objevíš svoje skutečné kvality, které v sobe neseš. Najdeš svůj skutečný potenciál. To vše jen skrze pohyb a dokonale uvolnění.

Oddáš se svobodnému nespoutanému tanci, naladíš se na svůj rytmus a naučíš se spoustu technik, které Tě povedou k radosti a uvolnění i v běžném životě.

Při osmi na sebe navazujících setkání.

 18.30 -19.00 hod. 1h30min / 380.-

Při zaplacení celého cyklu máš celý cyklus za 2800.-/ tj. 350.- hod.  
Termin bude vypsán.  

Nemusíš umět tančit, stačí se svobodně hýbat, dovolit si být sama sebou, uvolnit se do radosti, hravosti a otevřít se proudu životního ŠTĚSTÍ.

Pokud chceš hradit každou lekci zvlášť, požaduji zálohu 1000,- , kterou Ti vrátím po skončení celého cyklu. Cena je 380.- za lekci.

Doporučuji si však celý cyklus předplatit . Ušetříš peníze. Záloha je pro Tebe motivací z cyklu nevystoupit a pravidelně se účastnit. Jedině tak může být tanec dokonale léčivým. Pokud se nebudeš moct z nějakého důvodu zúčastnit, částku si odečteš při jiných návštěvách u mě ve Studiu.

Rezervace formou sms na tel. 777 854 745.   Platba na účet 239091979/0300 ( do zprávy uveďte své jméno - léčivý tanec červen) Tím je Tvé místo plně rezervováno. 


Těším se na Tebe

Jana Valerie💃

LASKAVÝ DOTEK 

SÍLA A MOC LÉČIVÉHO DOTEKU 

Termín: 3.7. 2022 neděle, 12.00 -  15.00hod.

Pro páry.

 Zarezervujte si svá místa. Kapacita max. 6 párů. 

Dotek, který probouzí, léčí, uzdravuje. Dotek, který povznáší a vyživuje. Přijďte se naučit, jaké to je dotek dávat a dotek přijímat. Přijďte se vyživit, povznést, zjemnit ukotvit, utužit vztahy... Muž x žena, matka x dcera, kamarádky - variabilitě párů se meze nekladou. Načerpejte své síly a otevřte se skrze dotek do proudu léčivého života. Těším se na Vás.

Průvodkyně vyživujícím dotekem.

Jana Valerie 

3hod. 600,- /osoba 

Možno se domluvit i individuální setkaní já a vy v páru. Cena na vyžádání.

MEDITACE

spočinutí ve stavu hlubokého klidu 

  Termín: ?

 Pro malou skupinu 10 lidí, MUŽŮ A ŽEN.  Min. počet 5 účastníků!

Meditace s obrovsky léčivým dosahem. Dostaneš se do stavu bez myšlenek a můžeš se spojit až se stavem Bytí. V tomto stavu jsi v plném propojení se sebou samým. S domovem Tvé duše. Je to velice léčivý proces, který v tomto stavu nastává, není vyššího stavu. Meditace začíná aktivní částí, kdy z těla doslova vytřásáš vše nepotřebné. Stres a napětí. Vypínáš se z hlavy a dostáváš se do propojení se svým tělem a duchem. Třes Tě naplno zpřítomní a vypne Ti mysl. Spojíš se se svým srdcem a plně si uvědomuješ svoje tělo. Pravidelnými klidovými meditacemi se můžeš dostat až do stavu Bytí. V tomto stavu procházíš hlubokou regenerací a ozdravným procesem celého Tvého těla, mysli, duše... Je to vysoce léčivý stav. Z meditace budeš odcházet uvolněný, radostný s jasnou myslí v nové plné síle ŽIVOTA. 

MEDITACE JE HLUBOKÝM STAVEM KLIDU A LÉČENÍ.

1hod.15min. 380,-


ŠAMANSKÉ BUBNOVÁNÍ

OHŇOVÝ RITUÁL

termíny: ?

Rezervace na tel. 777 854 745 

PŘIJĎ SE NECHAT VTÁHNOUT DO POSVÁTNÉHO KRUHU BUBNŮ.

Vytvoříme posvátný kruh. Za doprovodu zvuku bubnů a jiných meditativních nástrojů se necháme vtáhnout do prostoru kde vzniká nádherný proud léčivé energie. Propojíme se s elementem ohně a necháme se vést. Provázet nás budou pouze zvuky nástrojů a případné skřeky, které mohou samovolně vycházet z našeho hrdla. Proud léčivé energie nás očistí od všech nánosů každodenního života a vyživí nás v plném propojení a ukotvení se zemí a rovněž nás vynese nás do nebeské energie. Propojením Země a Nebe se dostáváme do síly svého Středu, jež je naším výchozím bodem. Ohňové rituály jsou posíleny časem okolo úplňku.

S sebou si vezmi buben či jiný vhodný zvukový natroj, který máš. Můžeš přijít i bez ničeho, plně postačí Tvoje účast v kruhu.

Těším se na vzácnou posvátnou energii.

Cena od Kč 300,- dle uvážení


INFORMACE KE VŠEM AKCÍM POŘÁDANÝCH V SRDCI ANDĚLA:

Všechny akce se pořádají v Tanečním a terapeutickém studiu SRDCE ANDĚLA, Zborovská 37, Plzeň. Tel. 777 854 745. Pokud není uvedeno jinak.

Na všechny akce se přihlásíš formou SMS, kde uvedeš své jméno, název a termín akce. Můžeš i osobně (na předchozí lekci) či telefonicky. Pokud se nemůžeš z jakéhokoliv důvodu dostavit, oznam mi to, ať neblokuješ místo dalším zájemcům.

Začínáme vždy přesně ve stanovený čas. Přijď 15 - 20 min. před začátkem akce, ať máš dostatečný prostor se připravit. V tomto čase si uložíš věci v šatně, občerstvíš se, zaplatíš a naladíš se na prostor.

Co si vzít s sebou: pohodlné volné oblečení, ponožky, pití v uzavíratelné láhvi, jídlo, nějakou sladkost- bude se hodit. Dále dle Tvého uvážení svetr či tričko na převlečení (můžeš propotit). Na delší akce si dones jídlo na celý den dle Tvého uvážení (doporučuji lehčí stravu).

Deky, podložky, kapesníky, voda a čaj jsou na místě k dispozici.

Malá skupinka zajišťuje pocit důvěry a bezpečí k Tvému dokonalému uvolnění a prožitku.

Záleží mi na tom, aby ses cítil/a bezpečně a pohodlně. Vše je o vzájemné důvěře, empatii a pravdivosti. 

V případě jakýchkoliv nejasností mne kontaktuj.

Těším se na krásně prožitý společný čas v kruhu podobně naladěných lidí.

TY JSI ZÁŘÍ SVÉHO ŽIVOTA. 

TY JSI SVĚTLO.