Otevři se trvalé radosti a blaženosti. Dovol si životem ZÁŘIT.

Vaše pocity...


Péťa

terapie 

"Navzdory sobě jsem se bránila přijmout bolest, která mě léta provázela. Jednoho dne jsem se rozhodla se s ní rozloučit!  Moc děkuji Janičce za nádhernou terapii přijímání bolesti. Odměnou přišla obrovská úleva. Již si tu tíži nenesu dál a je mi taaak lehce. Děkuji, Jani."

Jana

"Jani. Jsem Ti nesmírně vděčná za to, že jsi se vydala cestou pomoci otevřít srdce ostatním ženám, poznat, jaké jsou, a naučit je vědomě prožívat TADY a TEĎ. Moc Ti fandím."

Dáša

relaxační terapie

"Terapie byla pro mě velmi intenzivní a nádherná. Plná uvolnění a přítomného okamžiku v tu danou chvíli. Krásně mě hřálo teplo, sálala pohoda a hlavně ten pocit bezpečí! Děkuji."

Hana 

Taneční prožitkový den

"Moc Ti děkuji. Mohla jsem si dovolit být sama sebou. Tento prostor je pro tanec spojený s vnitřním prožitkem jako dělaný. Cítím se tu v bezpečí a je mi tu moc dobře."
Kris

terapie

"Při terapii se mi odehrál film mého života. Prožila jsem brnění v celém těle, byl to velmi zvláštní pocit. Na konci terapie jsem cítila uvolnění, teplo a naprostý klid v celém svém těle. Další velké uvědomění přišlo doma v následujících dnech."

 

Jana 

meditace

"Cítím se krásně a uvolněně. Při meditaci mě brnělo celé tělo."


Týna

léčivý tanec

"Při tanci jsem se ponořila do sebe a uvolnila se, byl to krásný zážitek."


Dagmar

léčivý tanec a meditace

"Po dlouhé době jsem tančila a cítila se tak krásně, úplně jsem se uvolnila. Přijímání mého těla bylo pro mě mocným okamžikem a zážitkem, připomněla jsem si jak je důležité tančit a meditovat."

Janina

léčivý tanec

"Cítím obrovskou vděčnost, že to mohu prožívat, a že jsem tu mohla být. Je to pro mě velice důležité. Moc mě to obohatilo."

Jana

RELAXACE: Kouzelný dotek

Janičko, děkuji Ti za nádherné doteky, které ve mě probudily rozkoš na místech, kde bych ji nečekala. Během jejich přijímání jsem došla k mnoho uvědoměním, jedno z nich - jak moc dotyk potřebuji a když si ho dovolím přijmout, vyživuje mě v každičké buňce. Jsem vděčná za Tebe a Tvou cestu, kterou ses vydala." 

Tomáš

Terapie, Kouzelný dotek

Uvolnění, dočerpání sil, úleva, pochopení... Jsem naplněný, můžu rozdávat. 


Standa

Relaxace

Tak dobře, jako za dvě hodiny u Tebe, jsem se léta necítil. Děkuji Ti!


 

Petr

Probouzející dotek

Zažil jsem neskutečnou porci výživy. Slovy nepopsatelné. Děkuji Ti Valerie.